Lekce veslování

Kurz veslování je zaměřen na širokou veřejnost. V tomto kurzu si zkusíte různé veslařské techniky. Seznámíte se s provozem na řece, prací s veslařským náčiním (lodě, vesla,..). Osvojíte si přípravu materiálu a  veškeré způsoby veslování. Celý kurz probíhá formou časově individuálních lekcí (tzn. že si sami řeknete, kdy se vám lekce časově hodí, není pro vás dán pevný čas na stálo). V případě, že je Vás více najednou a chcete veslovat společně, tak je to samozřejmě možné, ba dokonce ještě lepší. Výuka probíhá přednostně na velkých lodích (osmiveslice, čtyřka). Menší lodě je možné vyzkoušet po absolvování základního kurzu, který čítá 10 lekcí. Po absolvování tohoto kurzu se taktéž mění cena lekcí (viz. ceník)

Nebráníme se jakýmkoli Vašim podnětům a návrhům.

Cena, otevírací doba.

Základní kurz čítá 10 lekcí (1lekce cca 1 hod.) ve kterých máte možnost zkusit si vše okolo veslování. Cena kurzu (10 lekcí) je 3500,- Kč. V této ceně je zahrnut veškerý materiál, instruktor a vše co budete potřebovat.

Pokračovací lekce jsou pak cenově zvýhodněny, dle ceníku.

Ceník

 

Jak kurz probíhá?

Na počátku nás kontaktujte, dohodneme si první lekci, kde zaplatíte 300,-, vyzkoušíte si, zda Vás veslování vůbec bude bavit. Pokud ano, tak si domluvíme druhou lekci, kde doplatíte zbylou  cenu kurzu (3200,-).

Svůj kurz zahájíte na cvičné lodi pro začátečníky, kde získáte potřebnou jistotu pohybu na vodě. V další fázi výcviku se přesuneme již na závodní (úzké) lodě. Vše probíhá pod odborným vedením našich instruktorů.

Co s sebou?

K absolvování kurzu nebudete potřebovat prakticky nic. Vhodné je sportovní, UPLEJŠÍ oblečení, které Vám nebude překážet v pohybu. A pak snad jen dobrá nálada.

 

 

Párové veslování

Párové veslování

 

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich