Výlety 2016

Zde můžete nalézt nabídku našich výletů. Jedná se o výlety jak jednodenní, tak i vícedenní. V jarním čase se bude jednat zejména o výlety jednodenní, přes léto se budeme snažit nabídnout delší projížďky za zábavou a poznáním. Koncepce výletů je celkem jednoduchá. V ranních hodinách naložíme lodě a lidi, dojedeme na start výletu a budeme veslovat na lodi po určitou část dne. Některé výlety budou končit přímo u nás v loděnici, některé nikoliv.  Budeme sem postupně přidávat další, podle vašeho zájmu a našich možností.

PŘEDBĚŽNÁ DATA VÝLETŮ:

Veslařské výlety

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEJBLIŽŠÍ VÝLET:

1) Výlet přes Prahu I. (Loděnice Bohemians – Sedlec) – 7.5.2016, cena: 700,-

 Začátek výletu bude tedy na Bohemce, konec výletu bude za hranicí Prahy, tedy v Řeži u Prahy. Během jízdy podjedeme téměř všechny pražské mosty, proplujeme v centru všechna zdymadla a budeme se kochat jedinečnou scenerií Prahy z vodní hladiny. Budou se nám tak nabízet jedinečné pohledy, které jen tak někdo neuvidí. Celá trasa měří 21 kilometrů, takže se nemusíte obávat takové porce kilometrů jako posledně. Návrat z Řeže bude hromadnou dopravou. Jedná se stejně jako posledně spíše o celodenní výlet, během kterého si budete moci pečlivě procvičit veškeré veslařské dovednosti a to pod naším bedlivým dozorem. Celou cestu opět pojedeme s Vámi a budeme dbát na Vaši techniku. Výlet bude tedy přínosný nejen z vlastivědného, nýbrž i z veslařského hlediska. Cena celodenního výletu je 700,- Kč. Místa jsou omezena a zájem je veliký, proto neváhejte a rezervujte si své místo (nejlépe mailem: amaterske.veslovani@gmail.com). Už se moc těšíme na další společnou plavbu..

 

2) Měchenice – Praha – 14.5. 2016, cena: 800,-

Vyjížďka začíná v kempu v Měchenicích a končí u nás v loděnici na Bohemce. Během jízdy shlédneme hornovltavskou scenérii a pomocí zdymadel překonáme dvě vodní díla. Nemusíte se bát přehnané náročnosti trasy.  Máme za to, že by jí měli zvládnout i veslařští elévové a to i přes to, že měří plných 23 kilometrů. Jedná se tedy o celodenní výlet, během kterého si budete moci pečlivě procvičit veškeré veslařské dovednosti a to pod naším bedlivým dozorem. Celou cestu pojedeme s Vámi a budeme dbát na Vaši techniku. Výlet bude tedy přínosný nejen z vlastivědného, nýbrž i z veslařského hlediska. Doprava bude linkovým autobusem, věci a lodě pojedou autem, potažmo za autem. Cena celodenního výletu pak je 800,-  a věříme, že za Váš peníz dostanete spoustu veslařských zkušeností a návdavkem pěkný zážitek. Neváhejte a rezervujte si své místo (nejlépe mailem: amaterske.veslovani@gmail.com).

 

3) Výlet přes Prahu II. (Loděnice Bohemians – Sedlec) – 7.5.2016, cena: 700,-

 Začátek výletu bude tedy na Bohemce, konec výletu bude za hranicí Prahy, tedy v Řeži u Prahy. Během jízdy podjedeme téměř všechny pražské mosty, proplujeme v centru všechna zdymadla a budeme se kochat jedinečnou scenerií Prahy z vodní hladiny. Budou se nám tak nabízet jedinečné pohledy, které jen tak někdo neuvidí. Celá trasa měří 21 kilometrů, takže se nemusíte obávat takové porce kilometrů jako posledně. Návrat z Řeže bude hromadnou dopravou. Jedná se stejně jako posledně spíše o celodenní výlet, během kterého si budete moci pečlivě procvičit veškeré veslařské dovednosti a to pod naším bedlivým dozorem. Celou cestu opět pojedeme s Vámi a budeme dbát na Vaši techniku. Výlet bude tedy přínosný nejen z vlastivědného, nýbrž i z veslařského hlediska. Cena celodenního výletu je 700,- Kč. Místa jsou omezena a zájem je veliký, proto neváhejte a rezervujte si své místo (nejlépe mailem: amaterske.veslovani@gmail.com).

 

4) Pardubice – Pardubice – 18.6.2016, cena 1000,-

Ve spolupráci s našimi kamarády z Pardubic jsme pro Vás připravili výlet právě do Pardubic. Budete si zde moci prohlédnout z vody nejen Kunětickou horu, ale i jiné krásy tohoto kraje. V ceně výletu je doprava tam i zpět a kompletní zajištění výletu. V ceně není jídlo. Rezervujte si své místo (nejlépe mailem: amaterske.veslovani@gmail.com).

Suplementy s BCAA pro svalový objem a sílu.