Zimní lekce veslování

1) Zimní lekce veslování – bazén

Zimní kurzy veslování představují ideální volbu pro lidi, které veslování nadchlo a chtějí veslovat i v zimním období. Je jedno, zda jste absolventem našich letních Kurzů veslování a nebo nově příchozí. V každém případě Vám nabízíme možnost naučit se veslovat a zdokonalovat svou techniku pod dohledem našich instruktorů. Kurz je zaměřen jak na zlepšení techniky veslování, tak i na vylepšení Vašich fyzických schopností. Na tento kurz lze pak snadno navázat letním kurzem, stejně jako naopak – tedy na letní kurz navázat zimní kurz.

Při těchto lekcích využíváme veslařský bazén v loděnici VK BOHEMIANS. Nejedná se o individuální lekce, ale o veslování ve skupinách v pevně daných časech! V případě však, že máte zájem o individuální lekce, nebráníme se domluvě.

Neveslujeme na veslařských trenažérech, ale na skutečném veslařském bazéně. Na veslařské lodi zabudované do bazénu, kde je pohyb naprosto autentický jako na vodě!

Náš kurz využijete i v případě, že chcete dále veslovat jen na veslařském trenažéru – pomůžeme Vám se správnou technikou, která notně přispěje k Vašemu jízdnímu pohodlí a zlepší Vámi dosahované časy.

Cena, délka kurzu

Délka kurzu je 10 lekcí (1 lekce =cca 50 minut) v ceně 1200,-Kč. Jde o veslování ve skupinách v pevně dané časy. Pro individuální lekce nás však také neváhejte kontaktovat. Cena jednotlivé lekce je 150,-

Co s sebou?

Vhodné je sportovní oblečení upnutějšího střihu, které Vám nebude bránit v pohybu a pak také dobrá nálada a chuť si trochu máknout

Rezervace

Svá místa si můžete rezervovat v našem rezervačním formuláři, kde máte přehled o místech na danou lekci.

 

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde